O nás Služby Dodavatele Reference Ceník Kontakt
slideslideslideslide

DŘEVĚNÉ PODLAHY PAR-KY


Opravdové dřevo … PAR-KY

PAR-KY je dřevěná dýhová podlaha s tenkou vrstvou skutečného dřeva, nazývané dýha. Horní vrstva ze skutečného dřeva tvoří jedinečné vzory, bohaté barevné variace, překrásné odrazy světla a živé trojrozměrné efekty. Takto je možné odlišit přírodní výrobek od jeho imitace, jako je například laminát.

Par-ky je zařazena dle EN 685 zátěžové třídy 31, tedy podlaha Par-ky je vhodná do všech bytových a lehce namáhaných komerčních prostor.

A k tomu navíc dýhová podlaha vyzařuje teplo a vytváří dojem luxusu a snadno se udržuje. Dýhová podlaha PAR-KY je vynikající volbou pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Par-ky ve všech svých řadách je ideální krytinou na teplovodní podlahové vytápění. Váš výběr není omezen o žádnou dřevinu z nabídky.

Kolekce pro každý interiér a každý projekt:

* PAR-KY BY SHINNOKI - Dokonalý design
* PAR-KY SOUND - Exkluzivní dřeviny
* PAR-KY LOUNGE - Intenzivní použití
* PAR-KY PRO - Optimální cena/poměr kvality
Opravdové přírodní dřevo, žádné exotické ceny

PAR-KY je dýhová podlahy s tenkou horní vrstvou z pravého dřeva. Dýha evokuje krásu PAR-KY kolekce. Každá jednotlivá deska je unikátní, protože stejné stromy v přírodě neexistují.

Technika zpracování dýhy umožňuje dělat exotické dřeviny dosažitelné a cenově dostupné. Dýhová podlaha přesto zůstává velmi silná.

Ekologické a udržitelné

V rámci politiky Decospan Group je úcta k přírodě součástí firemní filozofie. Tato odpovědnost je prezentována v Pure Wood-charter. Všichni naši dodavatelé jsou povinni ji potvrdit a respektovat. Představuje jasný signál našim dodavatelům a zákazníkům, že náš závazek vůči přírodě je základní součástí naší strategie a že naše dřevo je získáváno z dobře ošetřovaných lesů.

K výrobě dýhových podlah PAR-KY potřebujeme 25 krát méně dřeva než k výrobě masivních podlah. Dýha má čistý užitný povrch od 700 do 1000m2 na 1m3 kulatiny. Pro srovnání: masivní podlaha o tloušťce 15mm má čistý užitný povrch 40m2 na 1m3 kulatiny. Dýhované podlahy PAR-KY mají povrchovou úpravu prostřednictvím ekologického mnohavrstevného lakování pomocí UV záření téměř bez žádných prchavých látek (VOS). Pro moření dýhy používáme pouze vodou ředitelná mořidla.

PAR-KY BY SHINNOKI postupuje dokonce ještě o krok vpřed. Tato kolekce má Osvědčení FSC a je bez přídavku formaldehydu.

Více o PAR-KY by SHINNOKI

Click and Go
Díky systému Uniclic se tato podlaha snadno pokládá bez použití lepidla. Přehledný návod k pokládce je vytištěn na každém balení nebo si jej můžete stáhnout zde.

8 vrstev laku
Podlahové desky mají povrchovou úpravu z 8 vrstev velmi tvrdého laku ve 3 verzích:
- Lak hedvábný vzhled: 20 GLOSS, lakován přírodním lakem. Tato lamela má nesmírně tvrdý povrch!
- Lak matný vzhled: 10 GLOSS, lakováno matným lakem. Tato lamela má nesmírně tvrdý povrch!
- Kartáčovaný matný vzhled: 10 GLOSS, kartáčováno a natřeno matným lakem. Tím je zvýrazněna struktura dřeva a dosaženo přírodní a luxusní atmosféry interiéru.

12 - 15 let záruky

Dýhovaná podlaha PAR-KY je výrobkem Decospan Group, evropské jedničky na trhu v oblasti zpracování dýhy. Naše mnohaleté zkušenosti a naše zaměření na inovace přispívají ke kvalitě a spolehlivosti našich výrobků.

Jelikož jsme přesvědčeni o kvalitě našich dýhovaných podlah, poskytujeme standardní záruku od 12 do 15 let, v závislosti na systému lakování:
*
15 let pro kolekce SOUND lak a LOUNGE lak
*
12 let pro všechny ostatní kolekce

Decospan CZ poskytuje dodatečnou záruku 30 let na veškeré podlahy zakoupené od společnosti Decospan CZ.


Není třeba brousit

Na rozdíl od pevných dřevěných podlah, nemusí PAR-KY být nikdy broušena. Tím se vyhnete spoustě prachu, ušetříte čas a peníze. Silné vrstvy laku vás ochrání před tímto zbytečným ošetřováním podlahy.

Snadné opravy

Pro každý druh dřeva vyvinula firma PAR-KY opravný sprej na opravy malých škrábanců. Jediná aplikace zabrání pronikání nečistot. Škrábance na lakované podlaze po aplikaci našeho spreje opticky takřka zmizí.

Kvůli vážnému poškození je možno vyměnit podlahovou desku dokonce uprostřed instalované podlahy.

Snadná údržba

PAR-KY se snadno udržuje pomocí jakéhokoliv vysoce kvalitního výrobku určeného k údržbě. K další ochraně vám doporučujeme použít čističe PAR-KY.

Více o PAR-KY PRO zde


 


 


                                      © 2018 Vašín Podlahy s.r.o.   |   Všechna práva vyhrazena   |   Powered by rbdesign.cz