O nás Služby Dodavatele Reference Ceník Kontakt
slideslideslideslide

Novilon

Materiálové složení vinylových podlah:

Měkčený vinyl Novilon®/ Novilux® je vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2, 3 a 4m v kolekcí Nova, Viva, Prima a Novilux® structura a traffic. Podlahoviny je doporučeno (nad 15m2 plochy předepsáno) celoplošně lepit na připravený (vystěrkovaný) podklad. Vyspělá technologie výroby zaručuje nejvyšší kvalitu a proto je na produkt poskytována záruka až 20 roků.

Nosnou vrstvou vinylové podlahy je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo,dlažba a jiné). Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva. Pro zlepšení vizuálního i pocitového dojmu je povrch opatřen strukturou odpovídající vzoru podlahoviny. Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje materiálu tepelnou a zvukovou izolaci. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadná podlahovina, poskytující maximální komfort při jejím užívání.

Forbo využívá pro své podlahy z PVC několik inovativních technologií pro zlepšení kvalitativních vlastností vinylu:

Diamond Seal
Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal představuje tvrdost, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvrnám od rozlitých tekutin. Vrstva Diamond Seal zajišťuje přirozeně jemný lesk a vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce podlahovin Novilon®.

Aquagrip
Všechny řady Novilon® mají funkci Aquagrip – jedinečný bezpečnostní prvek – který znamená, že materiál nijak významně neztrácí přilnavost ani při postřiku nebo polití vodou popř. jinou kapalinou. Znamená to, že podlaha vašeho domu je krásná, praktická a bezpečnější pro chůzi po ní.

Noviclean
Vrchní vrstva určená pro snadné čištění, která také chrání podlahovinu před vznikem skvrn způsobených znečištěním a otěrem.


Bytové řady podlah z PVC

Novilon® nova
Novilon® Nova je stěžejní kolekcí, která vám poskytne nejvyšší komfort při nadčasovém designu. Tento spolehlivý produkt je samozřejmě dodáván s jedinečným bezpečnostním prvkem Aquagrip, a proto rozlitá nebo rozstříknutá tekutina nebude představovat žádný problém.

Novilon®viva
Živým srdcem konceptu Novilon® je Viva, moderní řada pro každého člověka s mladým srdcem. Pevná a odolná, zásluhou své vrchní vrstvy Diamond Seal, zajisté prodlouží životnost krásného vzhledu vaší podlahy.

Novilon® prima
Novilon® Prima nabízí výborný poměr mezi cenou a kvalitou. Veškerá hodnota značky Novilon® v jednom praktickém produktu. Tento funkční produkt s tradičním vzhledem si jistě najde cestu do různých interiérů.

Novilux® structura
Novilux® Structura je určen pro použití doma i v profesionálním prostředí. Má jedinečný barevný rozsah, obohacený perleťovou a barevnou drtí. Působivý design, který nezklame.

Novilux® traffic
Nadčasový vzhled se strukturou povrchu křemenných krystalů, který zvyšuje přizpůsobivost opotřebení, absorpci zvuku a především komfort výrobku.


Další zajímavou moderní podlahovinou je tzv. sametový vinyl neboli

FLOTEX

Flotex se dodává ve třech základních provedeních a to jako
- Flotex Classic
- Flotex HD
- Flotex Sotcas

Flotex je krytina, která v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti hladkých elastických podlah (odolnost, trvanlivost, údržba) a koberců (komfort, útlum hluku, teplý omak).

Flotex je krytina, která se dodává jak v pásech šíře 2 metry tak ve čtvercíchNovilon®

kolekce podlah bohatá na výběr a krásný design. Spojení trvanlivosti a snadné údržby.

Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné). Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva vylepšená o vlastnosti Diamond Seal, Aquagrip a Noviclean. Měkká rubová mechanická pěna LDF zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu.


- Novilon® Nova
je stěžejní kolekcí, která vám poskytne nejvyšší komfort při nadčasovém designu.Tyto podlahy jsou opatřeny bezpečnostním prvkem Aquagrip což znamená, že rozlití tekutin nebude představovat žádný problém.


- Novilon® Viva
je moderní řada pro každého člověka s mladým srdcem. Pevná a odolná, zásluhou vrchní vrstvy Diamond Seal prodlouží životnost a krásu podlahy.


- Novilon® Prima
nabízí výborný poměr mezi cenou a kvalitou.Veškerá hodnota značky Novilon®  v jednom praktickém produktu.Tento funkční produkt s tradičním vzhledem si najde cestu do spousty interiérů. 


 


                                      © 2018 Vašín Podlahy s.r.o.   |   Všechna práva vyhrazena   |   Powered by rbdesign.cz