BYTOVÉ  PVC

V případě bytové výstavby se nejčastěji uplatňuje heterogenní PVC. Vyrábí se v různých šířích, nejčastěji 2, 3 a 4 metry, ale existuje i šíře 5 metrů. Dále je v nabídce mnoho různých tlouštěk, přičemž platí, že čím silnější, tím komfortnější (ideálně v souvislosti s přiměřenou tloušťkou nášlapné vrstvy).

K dlouholetým klasickým materiálům s pěnovým podkladem se v posledních několika málo letech přiřadila řada materiálů na tzv. filcovém podkladu, který by, alespoň dle tvrzení výrobců měl ještě posunout užitné vlastnosti tohoto již tak oblíbeného materiálu.

Níže vybíráme několik typů nejprodávanějších PVC z naší velmi široké nabídky.

Tarkett 370 JAVA NEW

Naše nejprodávanější PVC s pěnovou rubovou vrstvou. Díky celkové tloušťce 2,4mm a nášlapné vrstvě 0,35mm se jedná o naprosto vyjímečný materiál v poměru cena/výkon. Materiál je k dispozici v šířích 2, 3 a 4 metry a to ve všech vyobrazených dekorech.

Tarkett HIT
Naše nejprodávanější PVC s "filcovou" rubovou vrstvou. Díky celkové tloušťce 2,8mm a nášlapné vrstvě 0,35mm o něm lze říci to stejné jako o předešlém materiálu co se týče poměru cena/výkon. Materiál je též k dispozici v šířích 2, 3 a 4 metry a to ve všech vyobrazených dekorech.

Texalino Supreme
Jediné PVC v naší nabídce, které se kromě klasické šíře 4m dodává také v šíři 5m. Toto PVC má také "filcovou" rubovou vrstvu. 

Nepřeberné množství dalších typů a druhů těchto materiálů naleznete při návštěvě našeho showroomu!