LEPENÝ

Naše nejprodávanější lepené vinylové podlahy jsou od největšího světového výrobce podlah firmy Tarkett. Jedná se o vinylovou podlahu iD INSPIRATION 40, která má celkovou tl.2,2mm a nášlapnou vrstvou 0,4mm. Tyto parametry jej předurčují k použití jak v běžném domácím prostředí tak také pro lehce komerční prostory. Jedná se o stálici v našem sortimentu Made in Germany, se kterou slavíme úspěchy již více než 5 roků. 

Jako úplnou novinku a to nejen na trhu v ČR ale v celé Evropě si Vám dovolujeme představit vinyl těch nejvyšších parametrů a to ModularT 7. Tento materiál má celkovou tl.2,5mm a nášlapnou vrstvu 0,7mm. Navíc se pyšní trojitou vrstvou skelného vlákna pro dokonalou stabilitu a "V" drážkou na všech 4 stranách. Také tento materiál má evropský rodokmen.

Pro oba výše představené materiály platí, že nabízí jak velmi příjemné a moderní dřevodekory v celé paletě barev, tak také velmi zdařilé imitace kamene či dlažby, které díky velikosti formátu 60x60 cm vyniknou zejména právě v kolekci ModularT 7.

ModularT

- obsah balení je 4,32m²


Tarkett iD INSPIRATION 40

- obsah balení je 4,15m²