Podlahářství je řemeslo, které Vám ze stavby udělá domov! V okamžiku kdy na Vaší podlaze je nainstalovaná kvalitní a krásná podlahová krytina začínáte se těšit na stěhování nebo nové zabydlování. A naším úkolem je, aby právě nová podlaha, která je jednou z nejdůležitějších a také do budoucna nejdéle sloužících částí Vašeho interiéru byla tou, na kterou se budete celou dobu dívat s láskou.

Všichni naši podlaháři, přestože jsou relativně mladého věku mají mnohaleté zkušenosti a jsou opravdoví odborníci ve svém řemesle. Neustále jsou seznamování s novinkami a trendy na trhu a nebojí se s nimi pracovat.

Montáž jakékoliv podlahy začíná u kvalitní přípravy podkladu. Provádíme sanace nekvalitních podkladů, sešívání betonů, stěrkování, montáže suchých podlahových konstrukcí atd.

Všichni naši podlaháři umí klást linoleum, PVC, koberce, kobercové čtverce, vinylové podlahy, lamináty, dřevěné podlahy vlysové i vícevrstvé atd.

Zhotovujeme podlahy antistatické (na vyžádání i včetně certifikátů), podlahy do namáhaných prostor, podlahy do mokrých prostor, obkládání sprchových koutů a koupelen, brousíme a renovujeme parkety.

Dále provádíme sportovní podlahy jak pro sálové tak pro venkovní sporty. Obkládáme schodiště a pokládáme krytiny na schody, zhotovujeme venkovní terasové podlahy........ atd.

Provádíme podlahy od kuchyňky v garsonce po multifunkční komplexy, nemocnice, kancelářské budovy........

Zkrátka není nic co bychom neuměli udělat, co se týče podlahářství jako takového.